Geoblog.pl    Szczawinscy    Podróże    poślubna Sri Lanka 2014    Zaczynamy naszą przygodę

Zaczynamy naszą przygodę

Polska, Toruń

Wpis Martyny:
Dziś wyruszamy już w podróż. Dzięki Szymonowi będziemy mieli podwózkę na dworzec:)

Pierwszy ugości nas Poznań. No i liczba podróżników wraz z Poznaniem się podwoi:) Dziś ostatni raz spaliśmy w swoim wygodnym 160x200 łóżku. Nie ukrywam będziemy za nim tęsknić, jednak ekscytacja podróżą jest na tyle duża, że staram się o tym nie myśleć. Poza tym, liczę na to, że Rzym i Sri Lanka wszystko nam zrekompensują.

Po pięć razy sprawdzamy czy wszystko jest:
-paszport,
-kasa
-bilety
są, o resztę się nie martwimy, wszystko przecież można kupić na miejscu. No ale żeby nie było....bierzemy nawet zapasowe zdjęcia paszportowe ze sobą... przezorny zawsze ubezpieczony. Z gazu pieprzowego trzeba było zrezygnować;) Ale i tak czuję się bezpiecznie.

Trochę tego ekwipunku zabieramy ze sobą, nie zabraknie też polskich kabanosów:)

No nic trzymajcie za nas kciuki kochani:) Bo póki co tylko pierwszą noc na Sri Lance mamy zarezerwowaną. No ale do odważnych świat należy.

Jak myślicie zabrać czarnego eyelienra do oczu:)?

Marcin:
Za dwie godziny mamy pociąg a my jeszcze nie spakowani... Ale bez paniki, jakoś to ogarniemy, kolejny przystanek czeka. Choć tak bliski w perspektywie całej podróży to zaczyna wszystko się tu zaczyna!

Do usłyszenia!

MAMA
MAMA - 2014-08-29 17:35
BAWCIE SIĘ DOBRZE

Seba
Seba - 2014-08-29 18:21
Ostatni raz spaliście w swoim wygodnym łóżku?;P no nie wiem jak Wy, ale My mamy zamiar wrócić z tej podróży ;)

Lukrecja
Lukrecja - 2014-09-20 18:07
A może warto wybrać się na podróż po Mazowszu? ;) Nowy projekt Moda na Mazowsze ułatwia odkrywanie magii tego nieodkrytego regionu ;) www.modanamazowsze.pl

Zasoby: 22 wpisy22 41 komentarzy41 67 zdjęć67 0 plików multimedialnych0

07.10.2015 - 10.10.2015