Geoblog.pl    Szczawinscy    Podróże    poślubna Sri Lanka 2014    Piękne plaże w Uppuweli

Piękne plaże w Uppuweli

Sri Lanka
Sri Lanka, Uppuveli

Dzień rozpoczął się szybko. Już o 6 rano wyruszyliśmy łodzią na podbój delfinów i snorkeling. Mieliśmy sporo szczęścia bo delfinów nie było wiele, za to pojawiły się rzadko możliwe do zobaczenia wieloryby Wow zrobiło to na nas ogromne wrażenie. Potem snorkelingu i oglądanie rafy koralowej. Na początku było ciężko, jako nowicjusze nie umieliśmy dobrze oddychać, ale szybko doszliśmy do wprawy. Jesteśmy rozczarowani tym „hotelem”, w którym śpimy, bo nie jest najtańszy, standard jest kiepski, a wczoraj wieczorem i dzisiaj rano nie mieliśmy wody. Tak czy inaczej, gospodyni przygotowała nam dość smaczne, lankijskie śniadanie (herbata z cukrem i mlekiem to nie do końca nasze klimaty). Potem poszliśmy wylegiwać się na plaży. Plaża tutaj to jak obrazek z widokówki. Ludzi prawie nie ma, więc jest cisza i spokój. Woda ciepła, piasek idealny. Chyba tu zamieszkamy W planach mamy jeszcze wschód słońca i ruszamy w dalszą podróż.

Mama
Mama - 2014-09-06 08:19
Dodajcie jakieś zdjęcia :)

Brat (który?)
Brat (który?) - 2014-09-06 11:06
Przydadzą się zdjęcia. Zły będę jak wrócicie bo będziecie mądrzejsi;/ będę musiał o Sri Lance poczytać! Pomysł z zamieszkaniem nie taki zły. Nieruchomościami w Toruniu się zajmę więc macie spokój :)

Szczawinscy
Szczawinscy - 2014-09-06 19:44
Dzięki za komentarze. Jest problem z Wi-fi i czerpiemy z pakietu internetowego, który wykupiliśmy na miejscu stąd też z uwagi na to, że zdjęcia trochę pożerają unikamy wstawiania. Jednak specjalnie dla Was dodaję na szybko kilka. Dzięki Dominik za komentarz (zgadliśmy?)

Tata
Tata - 2014-09-08 01:57
A czy Wy aby nie mata tam za dobrze co?

Seba
Seba - 2014-09-20 18:06
A co ze sprawą wykorzystania czyjegoś wizerunku? :p

Marcin
Marcin - 2014-09-22 15:02